Контрольний матч. "Волинь" - "Металіст" 1:2

Пишите нам
Все новости сайта
Гостевая Волыни

Склад "Металіста": Горяінов (Тлумак,46), Обрадович, Бабич, Данилов, Бордиян (Барилко,76), Слюсар (Костюк,46), Валяєв (Светличний,64), Рикун (Демченко,46), Девич, Антонов, Давидов (Ребьонок,46).

Перед від'їздом на тренувальний збір до Криму "Волинь" у Луцьку провела контрольний матч з харківським "Металістом". Приємним сюрпризом для луцьких уболівальників при цьому стала поява у "рамці" волинян голкіпера Олександра Гуменюка, котрий два роки тому перебрався саме до "Металіста", а нині вже повертається до Луцька. Разом з тим у стартовому складі "Волині" вийшло чимало новачків, котрі перебувають на перегляді і за підсумками звітного матчу тренерський щтаб вирішував хто з них відбуде разом з командою на збори. Відповідно, відчувалася певна незіграність ліній, що дало змогу гостям уже на 2-й хвилині відкрити рахунок. Захисники не зорієнтувалися після довго пасу з половини поля харків'ян і Давидов, підхопивши м'яч, відправив його у сітку, перекинувши воротаря. Щоправда, вже за дві хвилини господарі мали шанс відігратися, коли м'яч після удару Донця з штрафного потрапив у центр карного майданчика на Романа Степанова, але той в ситуації не розібрався і момент було змарновано. Згодом той же Степанов справа увірвався в штрафний майданчик, але пробив повз ціль.

Надалі гра змістилася до центру поля, а ініціативою заволодли більш досвідчені гості, проте захист лучан з натиском "Металіста" хоча й не без проблемам, але справився. Варто також зазначити, що найбільше "допікав" підопічним Кварцяного ще один екс-лучанин - Марко Девіч. "Волинь" за цей час спромоглася створити лише один досить цікавий момент біля воріт Горяїнова. На 16-й хвилині Кінаш досить потужно пробив метрів з 25-ти, голкіпер не зумів зафіксувати м'яч і накрив його лише в ногах у Степанова, котрий знову не встиг на добивання. І лише на 39-й хвилині господарям вдалося належним чином завершити свою комбінацію. Максимюк прострілив зліва у штрафний майданчик і новачок команди Івашко в дотик переправив м'яч у ворота - 1:1. Проте останнє слово у першій половині гри залищилося за гостями - Девіч чудово прокинув шкіряного повз двох оборонців, вийшов сам на сам з голкіпером, але пробив повз стіку. Загалом потрібно зазначити, що "Волинь" виглядала набагато краще, аніж у останніх матчах чемпіонату - усі гравці (особливо новачки) старалися показати себе з кращого боку. Щоправда така самовідданість призвела до того, що ще в першому таймі тренерам довелося замінити двох гравців через травми.

Після перерви на полі у складі обох команд з'явилося чимало молодих футболістів, що принесло більше дивідендів гостям, адже саме у цей час "награна" у першій лізі молодь "Волині" на стадіоні ДЮФШ "Волинь" в рамках відбірного турніру всеукраїнської спартакіади "розносила" херсонців (результат - 6:1 на нашу користь). Тому Недільку, який отримав ще один шанс на виправлення після невпевнених дій у травневих матчах, довелося працювати в поті чола. Зокрема, на 57-й хвилині Віталій парирував удар нападника головою впритул, а на 65-й - потужний удар харків'янина з чотирьох метрів після прострілу зліва плюс ще з десяток менш небезпечних, але гострих моментів також завершилися на користь нашого воротаря. Але прикра помилка захисників на 74-й хвилині, коли у власному штрафному майданчику м'яч практично "віддали" нападнику гостей призвела до голу у виконанні Антонова. Проте лучани мали й шанси відігратися вдруге. На 82-й хвилині Максимюк замикав простріл справа, але під удар вчасно підставився захисник гостей, а за кілька хвилин до фінального свистка чотирнадцятирічний Марковець виходив на ударну позицію, але перебуваючи сам перед воротами, вирішив віддати пас на партнера і змарнував гарну нагоду для взяття воріт. Як підсумок - перемога більш досвідчених гостей.

Источник: Сайт уболiвальникiв ФК Волинь
Склад "Металіста" -Офіційний сайт ФК "Металіст"